Piemērs no Microsoft Teams apmācību lekcijas.

Demonstrāciju pa soļiem vispirms ierakstīja tehniskais speciālists. Demonstrācijai tika sagatavots jauns teksts, kuru labs prezentētājs uzrunāja ierakstītajai demonstrācijai.

 

Rezultātā iegūstam koncentrētu un raitu prezentāciju.

Apmācību video ražošana ir TC Rastrs specializācija nodrošinot pilnu ražošanas ciklu, sākot  no mācību satura ierakstīšanas video formātā specializētā studijā ar tehniskā personāla atbalstu līdz video materiāla samontēšanai un nodošanai.

 

Ieraksts tiek veikts paralēli ar divām kamerām runātāja ierakstam un datoru grafiskā materiāla ierakstam (tehnoloģiju demonstrācijas , PPT utt.). Ierakstā tiek izmantotas profesionālās gaismas, zaļais fons un studijas līmeņa vadošo ražotāju mikrofoni. Uzrakstīto tekstu nolasīšanai ir pieejama titru mašīna (Telepromter). 

 

Pirms videomateriāla ieraksta studijā pasūtītājam vēlams: 

  • Veikt nepieciešamo sagatavošanās darbu, lai studijas laiku izmantotu efektīvi 

  • Iepazīties ar mācību satura video pamata elementiem un labāko praksi 

  • Definēt videomateriāla dizaina vajadzības un apstiprināt tās rakstiski pirms ieraksta uzsākšanas. 

 

Mūsu pakalpojumi ir orientēti profesionāliem pasniedzējiem ar pieredzi, kuri vēlas savu mācību saturu pārvērst video

formātā piedāvāšanai tirgū Latvijā vai pasaulē ar Mācību Pārvaldības Sistēmu palīdzību (LMS Learning Management Systems). 

Nodevums:  

Pilnībā samontēts mācību materiāls HD (1920x1080) MP4 video formātā atbilstoši profesionālās apraides standartiem. Materiāls ir gatavs darbam jebkurā straumēšanas platformā. 

 

Pakalpojuma cena: 

300 EUR par 4 stundām. Tas ietver šajā laikā ierakstītā materiāla nofilmēšanu un samontēšanu atbilstoši pasniedzēja izvēlētajam dizaina un ieraksta formātam. Minimālais studijas pasūtījuma apjoms ir 4 stundas. Organizēta procesa gadījumā 4 - 5 stundu ilga apmācību video kursa ražošanas izmaksas sastāda 1200 - 1500 EUR.  

I Apmācību video ieraksts