I Video vebināra ieraksts

Kvalitatīvi video vebināri paredzēti satura mārketinga un grupu apmācībām izmantojot automatizētas un daļēji automatizētas mārketinga satura straumēšanas platformas. Vebināri tiek ierakstīti studijas apstākļos pēc iepriekš sagatavota scenārija un runas tekstiem. Tas nodrošina ļoti precīzu un koncentrētu ziņojuma nodošanu. Parasti papildus video vebināra saturam  tiek ierakstīts mārketinga nolūkiem paredzēts video saturs nelielu video klipu formātā. Tas tiek izmantots auditorijas piesaistīšanai plānotajiem video vebināriem. 

 

Video vebināru ierakstos piedalās pārdošanas, mārketinga un produktu speciālisti. Iepriekš sagatavoto tekstu formāts ļauj izveidot gala saturu ar nevainojamu prezentāciju tekstu un demonstrāciju.  

 

Kvalitatīvu video formātā ierakstītu video vebināru galvenā priekšrocība ir to bezlimita atkārtojamība un auditorijas mērogojamība.  

 

Nodevums:  Samontēts video vebinārs HD (1920x1080) MP4 video formātā atbilstoši profesionālās apraides standartiem. Materiāls ir gatavs darbam jebkurā straumēšanas platformā. 

Pakalpojuma cena: 300 EUR par 4 stundām. Tas ietver šajā laikā ierakstītā materiāla nofilmēšanu un samontēšanu atbilstoši pasūtītāja izvēlētajam dizaina un ieraksta formātam. Minimālais pasūtījuma apjoms ir 4 stundas. 

 

Speciālu dizaina prasību gadījumos tiek piesaistīts video grafiķis un profesionāls video montāžas speciālists par atsevišķu samaksu. 

 

Mūzikas, attēlu  un citu ar autortiesībām saistītu materiālu nepieciešamības gadījumos tie ir jāpērk papildus.

To cenas ir ap 10-100 EUR par vienību.

Saprātīgi izmantojot klienta rīcībā esošos grafisko materiālus, izmaksas var optimizēt. 

Piemērs no vebināra pārdošanas kanāla iepazīstināšanai ar produktu.


Vebinārs vienlaicīgi iepazīstināja plašu dīleru loku ar produktu un pārdošanas ziņojumiem dodot pārdošanas rezultātu pieaugumu līdz 400%.

© 2020 TC Rastrs Ltd.